Hikayemiz

Bir evin atölyesindeki sıcaklıkla doğan, tamamı el yapımı sınırlı sayıda ürünlerden oluşan koleksiyonlarımız; doğadan ilham alarak doğal taşlar ile tasarlandı.

Markamız

Her Günün Ayrı Özel

Markamızın koleksiyonları; doğal taşlar ile size vereceği enerjinin yanı sıra özgüveninizi yükselterek her gününüzü çok daha özel kılmayı hedeflemektedir. Markamızın her bir ürünü özenle el yapımı olarak üretildiğinden tıpkı sizin gibi eşi benzeri olmayacak sizinle bir bütünlük sağlayacaktır.

Tutku ile tasarlandı
Doğadan aldığı ilham ile yaşam buldu
Cilt Dostu

Ürünlerimiz alerjen madde içermeyen doğal taş ve yüksek kaliteli materyallerden üretilmiştir. Doğal taşın insana verdiğine inanılan enerjilerin yanı sıra insan sağlığını da önemsiyoruz.

Tutku Dolu

Büyük bir keyif ve özenle hazırlanan 'El Yapımı' ürünler bir sanat eserine dönüşüyor. Dünya'da başka bir eşi, benzeri olmayan ürünler çıkarmamızda tutkuyla ürünler hazırlamamızı sağlıyor.

Çevre Dostu

Tüm kargolarımız geri dönüştürülen malzemeler ile paketlenerek sizlere gönderilmektedir. Doğadan sizlere gelen doğal taş ürünlerimiz ile çevre dostu olmayı ve sürdürülebilir bir Dünya'yı destekliyoruz.

Doğadan İlham Alındı

Doğadan bir parça, Hayatlarımızla buluşunca...

Doğadan aldığımız ilham ile doğanın enerjisi ile bütünleşen bir parçayı sizlerle buluşturuyoruz. Sizler ile hayat bulan bu doğal taşlar aynı zamanda hayatınıza enerjileri ile birlikte giriyor.

Doğal taşların enerjilerini merak ediyorsanız; sayfayı ziyaret edin.

Seçtiğiniz her bir ürün sizinle özdeşlerek bütünleşen değerli bir parçanızdır; biz sadece ilk buluşmanızı planlıyoruz.

tr_TRTurkish
Shop
Search
Wishlist